Kurumsal

Biz kimiz, neler yaparız? Sayfanın altına doğru ilerleyiniz.

Tarihçe

Firmamız, 2010 yılından itibaren Goorcak Group olarak yeni bir yapılanmayla, 2014 yılında TÜRGAZ tescilli marka ile, 2015  yılında TÜRYAPI ve 2016 yılında da KONREKLAM markamızla hizmet ağımızı genişleterek yolumuza devam etmekteyiz.

Biz daima kalıcı hedeflerle ve markalaşma ile her daim müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak uzun yıllar boyunca hep en iyisini sunmaya gayret gösterdik. Ekibimiz yüzlerce insanı mutlu etmiş olup, inşaat sektörü, doğalgaz sektörü ve mekanik işlerde hizmet vermekteyiz. Bu hedeflerde ilerlemek, hem fikir olarak projelerimizi teker teker hayata geçirmeye başladık.

Mekanik Hizmetlerimiz: satış sonrası taahhüt; doğal gaz, kalorifer, temiz su, atık su, havalandırma, yangın sistem ve tesisatlarının yapımı ve operasyonlarını da kapsamaktadır.

İnşaat Hizmetlerimiz: satış sonrası taahhüt, inşaat, ısı yalıtımı, dekorasyon, çelik kapı, ahşap panel kapı, çok amaçlı ahşap dolap çeşitleri, alçı boya, asma tavan, alçıpan duvar bölme, laminant parke, fayans işleri, pvc kapı ve pencere, katlanır cam balkon, alüminyum doğrama, metal işlerine dair operasyonları kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hizmet verdiği alanlarda tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Misyon & Vizyon

MİSYON

Hizmet verdiğimiz alanlarda her yapının kişiliğini tamamlayan sistemler kurmak. bilgi teknoloji ve enerji odaklı olmak, paylaşımcı, katılımcı ve bilgilendirici, çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünler kullanmasını sağlayarak geleceğe daha iyi bir dünya bırakmaktır.


VİZYON

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin en önemli iklimlendirme yapı ustası olmak…

Neler Yapıyoruz?

Biz bir ev, bir bina, bir şirket işi aldığımızda müşterimizi bir başkasına ihtiyaç duymaması prensibi ile hareket ediyoruz ve aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

Doğalgaz Tesisat

Ev, bina ve işyerleri için doğalgaz tesisatınızı komple kurulumunu yaparak gazınızın açılış işlemlerini takip ederek, ısınmanızı sağlıyoruz.

Yapı ve Dekorasyon

Ev, bina ve işyerleri için yapısal çözümler sunmakta, dekorasyon ile mekanlarınızı güzelleştiriyoruz.

Reklam ve Tabela

İş yerinizde ihtiyaç duyduğumuz baskılı evrak, broşür, kartvizit ve tabela işlerinizde yardımcı oluyoruz.